10.07.2020 Tarihli Anons (İlan) Metni

1-10:15


Merhum Hüseyin KOÇAK 'ın Eşi.Merhum Abdurrahman,Niyazi,Hamza ve Hasan KOÇAK 'ın Anneleri.Merhum Kasap Osman,Murat ve Kasap Mustafa KOÇAK 'ın Ablaları.Mahiye KOÇAK  Vefat Etmiştir.Cenazesi Amasya'nın Yuva Köyüne Defnedilecektir.

2-11:15

Yazıtepe Köyünden Hasan KOK 'un Kardeşi.Cafer KOK'un Eniştesi.Orhan,Ali,Ayhan,İlhan ve Mustafa KOK'un Babaları.Zehni KOK Vefat Etmiştir.Cenazesi Yazıtepe Köyüne Defnedilecektir.

3- 13:30

Tatlıcak Köyünden Merhum Ömer GERİKALAN'ın Eşi.Sigara Fabrikasından Emekli Hasan,Hadi ve Gazi GERİKALAN'ın Anneleri.Düriye GERİKALAN Vefat Etmiştir.Cenazesi Tatlıcak Köyüne Defnedilecektir.

4- 15:00

Kıymetli Vatandaşlarımız; Korona Virüs Salgını İle Mücadelede,Yeni Bir Döneme Giriyoruz!Artık,Kontrollü Sosyal Hayat Dönemindeyiz.Lütfen Rehavete Kapılmayarak,Tedbiri Elden Bırakmayalım.Maske Takmaya,Sosyal Mesafeye ve El Temizliğine Dikkat Edelim.Tüm Kurallara Hassasiyetle Uyarak,Bu Dönemi Hepbirlikte Aşacağız.Sabrınız Ve Dikkatiniz

İçin Teşekkür Ederiz.

5- 16:00

Temizlik işleri müdürlüğünden duyurulur.Bu gün saat 19:00 ile gece 24:00 saatleri arasında ilçemiz fatih mah.güneş mah.pazar mah.meydan mah ve kova mahallerinde ilaçlama yapılacağından dolayı çocuklarınızı ilaçlama aracından uzak tutmanız önemle rica olunur.

Oluşturulma Tarihi : 10.07.2020