27.10.2020 Tarihli Anons (İlan) Metni

1- 10:00

Cenaze merhum:Turhal esnaflarından merhum kahveci kazım güneş'in oğlu.Turhal esnaflarından güneş erkek kuaförü veli güneş'in babası.Kızılay erkek kuaförü aziz ve abdi kızılay'ın eniştesi.Baki kızılay'ın damadı.Kasım GÜNEŞ vefat etmiştir.Cenazesi kale mezarlığına defnedilecektir.

2- 10:01

Cenaze merhum:Dursun çağlı'nın oğlu.Şahin,turgut,erdal,kemal ve ferdi çağlı'nın abileri.Serdal ve sedat çağlı'nın babası.Erdoğan ÇAĞLI vefat etmiştir.Cenazesi kale mezarlığına defnedilecektir.

3- 10:02

Cenaze merhum:Kuşoturağı köyünden bekir ve celal deniz'in abileri.Gazi,emin ve faruk deniz'in babaları.Cemal DENİZ vefat etmiştir.Cenazesi kuşoturağı köyüne defnedilecektir.

4- 10:30

Cenaze merhume:Merhum nejdet sert'in eşi.Ahmet ve hüseyin sert'in yengesi.Eyüp bal'ın halası.Hasan şahin,servet güneş ve mehmet ünder'in kayınvalidesi.Ahmet ve bekir sert'in annesi.Ayşe SERT vefat etmiştir.Cenazesi boyacılar mezarlığına defnedilecektir.

5- 10:31

Cenaze merhum:Amasya'nın beldağ köyünden murat ve nazmi koç ile havva şenel'in babaları.mehmet ve nurettin koç ile keziban şenel ve ayşe koç'un abileri.Merhum nazmi aslan'ın enişteşi.Ahmet KOÇ vefat etmiştir.Cenazesi boyacılar mezarlığına defnedilecektir.

6- 16:15

Cenaze merhum:Turhal esnaflarından üzeyir kara,nurkavak mahallesi muhtarı nurullah mahmut kara ve şerafettin kara'nın babaları.Ömer kara'nın abisi.Artovalı durmuş KARA vefat etmiştir.Cenazesi yarın (28.10.2020) asri mezarlığına defnedilecektir.

Oluşturulma Tarihi : 27.10.2020