09.11.2020 Tarihli Anons (İlan) Metni

1- 09:30

Cenaze merhume:Üçyol köyü sakinlerinden ahmet gençoğlu'nun eşi.Ali gençoğlu'nun annesi.Müzeyyen GENÇOĞLU vefat etmiştir.Cenazesi üçyol köyüne defnedilecektir.

2- 09:30

Cenaze merhum:Zile'nin ede köyünden merhum osman araç ve merhume naciye araç'ın oğlu.Emrullah,ülkü,neslihan,aslıhan,naciye ve hilal araç'ın babaları.Turhal şeker fabrikasından emekli kıbrıs gazisi ahmet ARAÇ vefat etmiştir.Cenazesi asri mezarlığına defnedilecektir.

3- 10:30

Cenaze merhum:Merhum hilmi akkaya'nın oğlu.Hilmi ve serap akkaya'nın babası.Merhum hükmü akkaya'nın yeğeni.Sedat akkaya ile cihan ve ali yüzer'in amcası.Ahmet yüzer'in dayısının oğlu.Ali osman AKKAYA vefat etmiştir.Cenazesi kale mezarlığına defnedilecektir.

4- 10:30

Cenaze merhume:Ali haydar koç'un kızı.Eyüp uzun'un eşi.Mesut ve ayfer uzun'un annesi.Hüseyin ve muharrem uzun'un gelini.Mahmut,metin,gülay ve tülay uzun 'un yengesi.Sevim UZUN vefat etmiştir.Cenazesi ayranpınar köyüne defnedilecektir.

5- 13:15

BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜNDEN DUYURULUR

2020 YILI EMLAK,ÇTV,KİRA VE İLAN REKLAM VERGİSİ 2. TAKSİT SÜRESİ 30 KASIM 2020 TARİHİNDE SONA ERECEĞİNDEN MÜKELLEFLERİN CEZALI DURUMA DÜŞMEMELERİ İÇİN VERGİLERİNİ ZAMANINDA YATIRMALARI ÖNEMLE DUYURULUR.

Oluşturulma Tarihi : 09.11.2020