BELEDİYE HİZMETLERİ MAHALLE TOPLANTISI YAPILDI.

Turhal Belediyesi ‘Hep Bir Hallı Turhallıyız’, ‘Yoğurtmaçlar Bizden, Çaylar Sizden’ belediye hizmetleri mahalle toplantısı adı altında başlattığı toplantılarına Müftü, Bahar, Yeşilırmak, Emek ve Gündoğdu Mahallesi ile devam etti.

Müftü, Bahar, Yeşilırmak, Emek ve Gündoğdu Mahallesinde gerçekleştirilen programa Belediye Başkanı Yılmaz BEKLER, Tokat Milletvekili Prof. Dr. Celi GÖÇER, AK Parti İlçe Başkanı Abdullah AY, Başkan Yardımcıları, daire müdürleri ve çok sayıda mahalle sakini katıldı.

Mahallelerin sorunları, istek ve şikâyetlerinin dinlendiği toplantıda konuşma yapan Başkanımız BEKLER; “Seçimlerden önce sizlere demiştik ki, Belediye Başkanı olduğumuz zaman mahallenize geleceğiz, sizlerle birlikte mahallenin sorunlarını hep birlikte konuşacağız, not edeceğiz ve arkasından da ekiplerimizle beraber mahallenizin sorunlarını çözeceğiz. Aynen söylediğimiz gibi belediye başkan yardımcılarımız, Meclis üyelerimiz ve birim müdürlerimizle birlikte geldik. Mikrofon vatandaşlarımızın arasında dolaşsın soru sormak isteyen vatandaşlarımız sorularını sorsunlar, önerisi olan vatandaşlarımız önerilerini söylesinler, şikâyeti olan vatandaşlarımız şikâyetlerini bildirsinler” dedi.

Konuşmaların ardından vatandaşlar tek tek dinlenerek, mahallenin ve mahallelinin istekleri, sorunları, şikâyetleri ve önerileri dinlendi. Ortaya çıkan mahalle sorunları ile ilgili Başkanımız ve Daire Müdürleri, sorunların çözümüne ilişkin notları alarak gerekli çalışmalara hızlı bir şekilde başlanacağı sözünü verdi.

 

Oluşturulma Tarihi : 11.04.2017