ŞEKER FABRİKASINA TATLI ZİYARET

Belediye Başkanımız Yılmaz BEKLER Şeker fabrikasını ziyaret ederek açıklamalarda bulundu.

Belediye Başkanımız Yılmaz BEKLER; Turhal Şeker Fabrikasında, şeker kuyruğunda olan üretici vatandaşlarımızı ziyaret ederek ikramda bulundu. Başkan BEKLER“ Sizler üreticisiniz, emekçisiniz, başımızın tacısınız. Sizlerin sorunlarını çözmek, bizim görevimiz.” dedi.

“Tatlı ikramı”

“Bu soğuk havada ekmek paranız için buralardasınız, ben Turhal Belediye Başkanı olarak her zaman yanınızdayım. Çaylar sizden tatlılar bizden, bu soğuk havada sıcak muhabbetimizle masanıza, dost meclisinize misafir olmaya geldik.”

“Ankara’dan selam var”

“ Geçen hafta  kentsel projemizden dolayı Ankara’daydım. Tokat Millet Vekilimiz, Kıymetli Hocam, Celil GÖÇER’in sizlere, selamını getirdim. Bizzat sizleri ziyaret etmemi ve sorunlarınızla ilgilenmemi istedi.”

“Sorunlar çözülecek”

“Şeker Fabrikası; Turhal’ımız için yaşam kaynağı. Fabrikanın yan tarafındaki yol, Amasya Zile yolu, Kara Yollarına ait bir yol, Belediye olarak kaldırımı, orta refüjü yapmak istedik ama Kara yolları bizlere ihale yapacağını bildirdi. Fabrika girişindeki çamurlu yolun asfaltını Belediye olarak biz yapacağız. Gelecek yıl Fabrikanın iç bölgesine parkur yaptıracağız, araçlarınız parkurda beklerken sizler de yapacağımız kahvehanede sıcak çaylarınızı yudumluyor olacaksınız. Emniyet ile kısa sürede gerçekleştireceğim ikili ilişkiler sonucunda stabilize yoldan dolayı sizlere ceza kesiminde bulunmayacaklar. Sizler bizim için çok kıymetlisiniz.” diyerek sözlerini noktaladı.

Oluşturulma Tarihi : 08.11.2017