BAŞKAN BEKLER TOKAT VALİSİ ÖMER TORAMANI İLÇEMİZDE AĞIRLADI

Belediye Başkanımız Yılmaz Bekler Vali Dr. Ömer Toramanı misafir ederek ilçemizde gerçekleşmekte olan proje alanlarında incelemelerde bulundu.

Vali Toraman’a eşlik eden Başkan Bekler İlçemizde yapımı devam eden ilçe Emniyet Müdürlüğü binası, Turhal Devlet Hastanesi inşaatı, Gençlik Merkezi binası ve Halk Eğitim Merkezi binasında incelemelerde bulundu, inşaat yetkililerinden bilgiler alan Başkan Bekler, daha sonra Cumhuriyet Çocuk Evleri sitesini ziyaret etti. Burada kalan bakım altındaki çocuklarla yakından ilgilenen Bekler çeşitli oyuncaklar hediye etti.

Vali Ömer Toraman ile Turhal Kaymakamlığı Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret eden Bekler, burada kalan engelli vatandaşlarla bir süre sohbet ederek, öğlen yemeğini vatandaşlarla birlikte yedi.

Necmettin Erbakan Kültür Merkezinde gerçekleştirilen 2018 yılı Ocak ayı muhtarlar istişare toplantısına katılan Başkan Bekler, köy ve mahalle muhtarlarının istek ve sıkıntılarını dinledi. Turhal Ticaret ve Sanayi Odasında düzenlenen Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis toplantısına katılan Başkan Bekler daha sonra  Vali Toraman’nın  başkanlık ettiği “Tokat Yöresel Ürünler Satış Merkezi” konulu toplantıya katıldı.

Başkan Bekler ile İlçe Kaymakamı Dr. Ahmet Süheyl Üçerin ev sahipliği yaptığı  ziyarete    Vali Toraman'a İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Hidayet Arıkan, Tokat İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu,  Turhal İlçe Emniyet Müdürü Tahsin Şahin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yıldız eşlik etti.

Oluşturulma Tarihi : 04.01.2018