BAŞKAN BEKLER’DEN SENDİKA BAŞKANLARINA AKŞAM YEMEĞİ

Belediye başkanımız Yılmaz Bekler Turhal’daki  sendika başkanlarıyla akşam yemeğinde bir araya geldi.

Başkan Bekler yemekten sonra, yazın başlanan altyapı çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulundu. “Kışa yetişmez” denilen çalışmaları, kış gelmeden bitirdiklerini vurgulayan Bekler, bir anekdot da paylaştı. Almanya’dan memleketini ziyarete gelen bir gurbetçiyle arasında geçen muhabbeti anlatan Başkan Yılmaz Bekler, olayı şöyle aktardı.“ Gurbetçi vatandaşımız kahvehanede ‘Yılmaz hoca birçok farklı noktada çalışarak şehri şantiyeye çevirdi. Bu çalışmalar kışa kadar bitmez. Hem kendine yazık etti, hem de Turhal’a yazık etti’ demişti. Aynı arkadaşım geçen hafta beni ziyaret etti. Kendisi yanıldığını belirterek ‘Çalışmalar çabucak bitmiş, teşekkür ediyorum’ dedi.

Büyük risk alarak alt yapı ve üst çalışmalarını başlattıklarını belirten Başkan Yılmaz Bekler, “Turhalımızda bu yıl 30 km alt yapı, 15 mahallede muhtelif sokaklarda 310 bin m²  beton kilit parke taşı, 15 caddede 70 bin ton bitümlü sıcak karışım asfalt yaptık” ifadelerini kullandı.

Sivil toplum örgütleri adına altın çağ yaşadıklarını vurgulayan Başkan Bekler, sivil toplum kuruluşlarının birçok farklı projeyle gündeme geldiklerini ve her projeyi de alınlarının akıyla gerçekleştirdiklerini söyledi.

Oluşturulma Tarihi : 13.01.2018