TOKAT MİLLETVEKİLİMİZ CELİL GÖÇER İLE BİR DİZİ ZİYARET

Belediye Başkanımız Yılmaz Bekler Tokat Milletvekili Celil Göçer’e eşlik ederek bir dizi ziyarette bulundu.

Turhal da Müftü Mahallesinde Fetullahçı Terör Örgütü Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY)'nin öğrenci yurdu olarak kullandığı bina  düzenlenerek  Atatürk ilkokulu olarak hizmete açıldı, açılış programına katılan  Başkan Bekler  oradan ziyaretlerine devam etti.

 Tokat Milletvekili Celil Göçer ile birlikte Madeni Eşya Elektrik Elektronik Esnaf ve Sanatları Odasını ziyaret eden Bekler, Murat Boyraz’ı tebrik ederek bir süre sohbet ettikten sonra oradan ayrılarak Turhal Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası başkanlığına seçilen Bilal Arslan’ı  tebrik ederek ziyarette bulundu.

 Yoğun programına ara vermeden devam eden bekler ilçe esnafını selamlayarakTurhal Giyim Mensucat ve Deri İşleri Sanatkarları Odası başkanlığına seçilen Ali doğanı ziyaret ederek bir süre sohbet etti. İlçe ekonomisine büyük katkı sağlayan Mahmut Yedirir ve Hüseyin sarı kayanın çiftliklerini ziyaret eden Başkan Bekler İşletmecilere kolaylıklar dileyerek Tokat Millet vekili Celil Göçer ile birlikte ziyaretlerini sonlandırdı.

 

Oluşturulma Tarihi : 06.02.2018