BELEDİYE EKİPLERİMİZ TUZLAMA ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR.

Turhal’da etkili olan kar yağışı nedeniyle önlemlerini artıran Turhal Belediyesi, karla mücadele ekipleri ile ana arterler başta olmak üzere tüm mahallelerde tuzlama çalışmaları gerçekleştirdi.

Turhal’da zaman zaman etkisini arttıran kar yağışı dolayısıyla yoğun bir mesai gerçekleştiren Turhal Belediyesi Karla Mücadele Ekipleri, Sabah Saat 05.00’den itibaren Fen İşleri Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesindeki 170 personelin görev yaptığı Karla Mücadele Ekibi, öncelikle vatandaşların yoğun olarak kullandığı ana arterler olmak üzere tüm mahallelerde kar kürüme çalışmaları gerçekleştirirken yollarda yaşanabilecek buzlanma tehlikesine karşı da tuzlama çalışması yaptı.

Yapılan çalışmalar neticesinde şehir merkezinde trafikte hiçbir aksama yaşanmazken kaldırımlarda yapılan hummalı çalışma ile yayalara da güvenli bir ulaşım imkânı sunulmuş oldu.

Sahada kar ve buzla mücadelesini aralıksız sürdüren Belediyemiz, sosyal medya üzerinden ya da ALO 444 59 40 Beyaz Masa'ya iletilen tüm bildirimlere yanıt vererek, ekipleri anlık olarak yönlendiriyor.

 

 

 

Oluşturulma Tarihi : 10.02.2020