BELEDİYE BAŞKANIMIZ İLKER BEKLER; MÜBAREK ÜÇ AYLAR KARDEŞLİĞE VE HUZURA VESİLE OLSUN.

Belediye Başkanımız İlker BEKLER Regaip Kandili münasebetiyle kutlama mesajı yayımladı.

Mübarek üç ayların habercisi olan Regaib Kandilini idrak ederek bir kez daha üç aylara ulaşmanın sevincinin yaşandıklarını belirten Belediye Başkanımız İlker BEKLER “Üç aylar ve Regaip Kandili’ne ulaşmış olmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Mübarek üç aylar ve içerisinde barındırdığı kandiller, insanların kalplerini yakınlaştıran, dostluk, komşuluk, akrabalık ve kardeşlik duygularını artıran, maneviyatımızın aydınlanmasına vesile olan güzel gecelerdir.

Bu mübarek gecelerin insanlığa barış, huzur ve dünyaya adalet getirmesini diliyorum. Kandil gecelerimiz yakarışların, Rahim olan Allah’a sunulacağı ve O’nun sonsuz affından, merhametinden, rahmetinden yararlanabileceğimiz, umut, huzur ve müjde gecesidir.

İnsanlarımız arasında sevgi ve kardeşlik duygularının arttığı, yardımlaşma, dayanışma ve birlik beraberlik düşüncesinin pekiştiği bu günleri iyi değerlendirmeli ve manevi iklimİden faydalanmalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle başta değerli hemşehrilerim olmak üzere tüm İslam Alemi’nin mübarek Regaip Kandili’ni tebrik ediyor.

Bu gecenin, nefret, öfke ve kardeş kavgalarının yerini barış ve huzura bırakmasını, yapacağımız ibadet ve duaların kabul olmasını Cenab-ı Mevla’dan niyaz ediyorum" ifadelerini kullandı.

 

Oluşturulma Tarihi : 27.02.2020