BELEDİYE BAŞKANIMIZ ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Belediye Başkanı Yılmaz BEKLER, Turhal Kafkas Kültür Derneğini ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)Turhal İlçe Teşkilatını ve  Turhal Kredi Yurtlar Kurumunu ziyaret etti. 

Kafkas Kültür Derneği Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılanan Başkan Yılmaz BEKLER, derneğin faaliyetleri hakkında bilgiler aldı. Kafkas Kültür Derneği Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleriyle bir süre sohbet eden Başkan BEKLER ziyaretin sonunda çalışmalarında başarılar diledi.

Başkanımız ziyaretine Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Turhal İlçe Teşkilatı ile devam etti. Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Turhal İlçe Teşkilatı Başkanı Gökhan BOZKURT ile bir süre sohbet eden Başkanımız referandum çalışmaları için teşekkürlerini bildirdi.  Başkan BOZKURT, Genel Merkezin kararını EVET diyerek desteklediklerini ve Türkiye’nin geleceğini etkileyen kararlarda her zaman devletin yanında olduklarını referandum sürecinin her hangi bir siyasi kaygı içermediğini belirtti.  

Belediye Başkanımız Yılmaz BEKLER Turhal Kredi Yurtlar Kurumunu ziyaret etti. Başkanımız Kredi Yurtlar Kurumu personelleriyle istişarelerde bulunarak taleplerini dinledi ve ilçemizdeki öğrenci potansiyeli hakkında bilgi aldı. Başkanımız yakın ilgilerinden dolayı teşekkür etti. 

Oluşturulma Tarihi : 20.03.2017