ŞELALE RESTORASYON ÇALIŞMALARI

Göreve geldiği günden itibaren Turhal’da birçok atıl tesisi canlandırılarak yeniden Turhal halkının hizmetine sunan Belediye Başkanı Yılmaz BEKLER, bir tesisi daha hizmete açtı.

Turhal’da yaklaşık 15 yıldır atıl durumda bulunan Şelale Restaurant’ta yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Turhal Belediye Başkanı Yılmaz BEKLER; ‘’Bugün yeni bir faaliyeti daha Turhallılar ile buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Burası 15 yıldır atıl durumdaydı. Suları kurumuş, havuzun motorları eskimiş ve hurdaya dönmüş durumdaydı. Yaptığımız yoğun çalışmalar ile Şelale Restaurant üstünde bulunan havuz su ile doldurularak çalışır duruma getirildi.

Bu bölgedeki bütün kamelyaları elden geçirdik, ışıklandırmalarını tamamladık. Şelale tepesinde bulunan Restaurant’ta da çalışmalarımızı tamamladık. Şelale Restaurantı da Turhallıların hizmetine açtık. Böylelikle bir hizmet daha faaliyete geçmiş oldu. Hafta sonu aileler açık büfe kahvaltı yapacak, akşamları ise semaver çayı içerek manzaranın tadını çıkartacaklar. Bu mutluluğu bizlere yaşattığı için Rabbime sonsuz şükürler ediyor, tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum’’ dedi. 

Oluşturulma Tarihi : 31.07.2017