BEYAZ MASA KURULDU

Turhal Belediyesi, vatandaşla arasında bir köprü oluşturmak amacıyla Beyaz Masa birimini hayata geçirdi.

Turhal Belediye Başkanı Yılmaz Bekler, seçim öncesinde vaadettiği projeleri bir bir hayata geçiriyor. Belediye binasının girişinde oluşturulan Beyaz Masa birimine vatandaşlar bizzat gelerek veya 444 59 40'ı arayarak istek ve şikâyetlerini iletebiliyorlar. Belediye Başkanı Yılmaz Bekler, Beyaz Masa biriminin vatandaşlara hizmetlerini daha pratik bir şekilde sunmak için fırsat vereceğini söyledi.

Başkan Bekler, işlemlerin daha hızlı gerçekleştirilmesi için Beyaz Masa birimini aktif hale getirdiklerini belirterek,'Buradaki görevli arkadaşlarımız vatandaşlarımızın dilekçesini alacaklar gerekli birimlere gönderecekler böylece vatandaşlarımız ellerinde dilekçeler ile katlarda ya da odalarda zaman harcamak zorunda kalmayacaklar. Vatandaşlarımız, yaşlılar hastalar, engelliler buraya geldiklerinde beyaz masaya uğradıklarında buradaki görevli arkadaşlarımız elinden dilekçelerini alacaklar işlemleri takip edecekler, işlemlerini sonlandıracaklar. Kendilerine sonucu bildirecekler. Yine aynı şekilde tahsilât için gelen vatandaşlarımız da zaman kaybetmemek istemiyorsa beyaz masaya uğradıklarında sorunları çok kısa bir zaman içerisinde daha sağlıklı ve pratik bir şekilde çözümleyecekler' dedi

Ayrıca 444 59 40 numaralı hattı arayarak işlemlerin daha da hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağını belirten Belediye Başkanı Yılmaz BEKLER;''Oluşturulmuş olduğumuz telefon hattı; 444 59 40'ı arayarak vatandaşlarımız bire bir hem bize dileklerini hem de şikâyetlerini iletecekler. Dilek ve şikâyetler ne kadar acilse acillik oranına göre birimlerimize yönlendirilecek ve bize telefon açan vatandaşlarıma geri dönüş yapılarak bilgi verilecek "dedi.

Oluşturulma Tarihi : 14.08.2017